Redakcja

Obecny skład redakcji:

avatar_DΠετρος Δομεστοσηγος (Petros Domestosigos) – trzeci redaktor naczelny Fony (od stycznia 2016 r.).

„Surmenia musi być silna na wszystkich polach swojego istnienia. Także w silnych, niezależnych od wpływów zewnętrznych i wewnętrznych elit mediach.”


Dawni redaktorzy:


Paulos_Petrosigos

Παυλος Περτοσηγος (Paulos Petrosigos)pierwszy redaktor naczelny Fony.

„Dlaczego Fona? Powiedziałem sobie kiedyś, że pewnego dnia skorzystam z prawa do wolności wypowiedzi. Moją rolą w Fonie będzie jednak suche informowanie i zarządzanie serwisem, aniżeli publikowanie felietonów. Stwierdziłem, że warto wystartować z nowym nieregularnikiem. Dobrodoszli i Ściana niech spoczywają w pokoju.”


μιρ Τημοτεος Στεφανοσηγος (mjr. Timoteos Stefanosigos) –  były redaktor; zainteresowania to wojsko i polityka.

„W tego typu działalności nie jestem nowy – swego czasu prowadziłem polityczny nieregularnik na forum. Nowy projekt dziennikarski to nowy pomysł na opisywanie i komentowanie naszej szarej surmeńskiej rzeczywistości.  Funkcjonowanie Fony jest szansą na otwarcie i promocję Surmenii na zewnątrz, i rozbudzenie szwankującej aktywności wewnątrz. Felietony i analizy zdarzeń i stanu obecnego Surmenii będą, jak sądzę, moją specjalnością, ale zwykłą pracą reporterską też nie pogardzę.”


Ματχεος Ληβρας (Matheos Libras)były redaktor

„Oczywiście bardzo chętnie stanę się częścią mechanizmu reaktywacyjnego „Fony”, jeżeli nikt nie będzie miał nic przeciwko temu. Dostojny Tyranie, czy kolejna hiena dziennikarska może liczyć na Twoją pomoc? :)” – Matheos Libras o sugestii, aby zajął się prowadzeniem podupadłej Fony. I tak dołączył do zespołu :)


Μαρκος Βηκτοριοσηγος (Markos Viktorjosigos) – drugi redaktor naczelny.avatar_5

„To, co już kiedyś zyskało dla siebie renomę, nie powinno zostać porzucone i zapomniane. Odzyskawszy hasła do portalu, rząd przejął nad nim kontrolę. Widząc, że nie ma chętnych do prowadzenia Fony, uznałem, że sam mogę się tym zająć. Odrobinę czasu chyba dam radę wyskrobać. A przy tym nie zardzewieję i może utrzymam formę, pozwalającą na sklecenie trzech składnych zdań pod rząd!”

 

 


 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s